Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yüksek EQ'lu Bir Çocuk Yetiştirmek - Lawrence E. SHAPIRO

19,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
106-0006
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
295
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
1999
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Detroit dolaylarında, normalde belki de birbirlerini yumruklayabilecek iki erkek çocuk, sorunlarının kendileriyle yaşıt bir arabulucu, yani bir başka sınıf arkadaşı tarafından çözülmesini kabul ederek sınıflarının arkasındaki bir sıraya oturuyorlar. Çocukların üçü de yedi yaşında. Florida'da bir hastanede, on yaşındaki bir kız çocuğu kemoterapi tedavisini beklerken hemşiresinin ve bir palyaço gibi giyinmiş stajyer doktorunun arasındaki su tabancası savaşının ortasında kalmış, kahkahadan kırılıyor. Los Angeles'ta bir baba, üç çocuğuyla okul danışmanı tarafından tavsiye edilen, işbirliğine dayalı elim sende oyununu oynuyor. İşbirliği oyunlarını oynadıklan iki hafta içinde ailedeki ağız kavgaları hemen hemen sona ermiş. Bu çocuklar, bazı kişilerin çocuk psikolojisinde bir devrim olarak kabul ettikleri şeyden yararlanıyorlar: Duygusal ve sosyal beceri eğitimi. Yaşıtlara arabuluculuk yaptırılan eğitim yöntemi ülkenin her tarafında yüzlerce okulda kullanılıyor ve ne-babaların okula çağrılmasını, okuldan uzaklaştırmaları ve hatta okullardaki şiddeti gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Ses çıkaran yastıklar ve lastik civcivler dağıtan palyaçolar hastane odalarını düzenli biçimde ziyaret ediyorlar; mizahın, çocukların sadece hastane stresiyle başa çıkmalarına yardım etmekle kalmayıp bağışıklık sistemlerini canlandırabildiğini, hatta iyileşmelerini hızlandırabildiğini biliyoruz. Herkesin kazandığı ya da herkesin kaybettiği, işbirliğine dayanan oyunların, aile dayanışmasını güçlendirdiği , çocuklar arasındaki saldırganlığı ve öfkeyi önemli derecede azalttığı görülüyor
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
106-0006

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
295
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
1999
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç