Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Yürek Herşeyden Ziyade Akdatıcıdır. - JT. LEROY

24,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
122-600
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
255
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2004
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Uzun fırlak beyaz dişleri, kurt köpeği gibi, sırıtan suratından aşağı sarkıyor. Gözlerinde anlamsız, heyecanlı, deli bir bakış var.
  • Onu elinde tutan kadın benim hizama çömelmiş, onun da ağzı kulaklarında. Diş telleri olmadığı halde bakıcıma benziyor, uzun sarı saç örgüsü aynı onunki gibi kafasının tepesinde bir yerde kayboluyor. Yaramaz Tavşan'ı suratıma doğru öyle bir sallıyor ki oyuncağın elindeki havuç, bıçak gibi yukarı aşağı savruluyor. Sosyal hizmet görevlilerden birinin ona Yaramaz Tavşan'ı izlemeye iznim olmadığını söylemesini bekliyorum.
  • "Bak annen sana ne aldı” dediğini duyuyorum. Anne.
  • Düşman kalabalıklara karşı çaresiz durumlarda kullanılan sihirli bir sözcük gibi, yumuşak bir sesle söylüyorum bunu.
  • Tavşanlı kadın "Buraya gel tatlım” diyor. Etraftaki üç sosyal hizmetliye bakıp kafasını sallayarak ve daha çok dişini göstererek sırıtıyor. Başlarını hafifçe yana eğip, gülümseyerek karşılık veriyorlar. Kadın gene tavşanı sallıyor.
  • "Ben senin annenim.” Kırmızı cilalı dudaklarına bakıyorum, sözleri ağzımda metalik ve ekşi bir tat bırakıyor. Ve onu çok özlüyorum, kurtarıcımı, gerçek annemi.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-600

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
255
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2004
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç