Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Siyasete Dair Yazılar - Prof Dr. E. Semih YALÇIN

30,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
105-0207
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
491
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Sıfır Kitaplar Hakkında Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
      • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Tarihçi Prof. Dr. E. Semih Yalçın'ın kaleme aldığı Siyasete Dair Yazılar; bir dönemin olaylarını özetliyor. Bununla birlikte eserde ele alınan konular, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana geçirdiği siyasi istihaleyi gözler önüne seriyor. Siyaset platformundaki olayları geçmişten günümüze uzanan tarihî süreç ışığında değerlendiren Yalçın, millî hareket pınarından akan sularla beslenen Cumhuriyet ırmağını bulunduğu mecradan çıkarıp başka yataklara sevk etmeye çalışan güçlü siyasi rüzgârları kendine özgü üslubuyla tahlil ediyor. E. Semih Yalçın'ın yazılarında, İstiklâl Savaşı'nı zaferle neticelendirerek bağımsızlık mücadelesini kazanan Türk milletinin kıyamete kadar yaşamak üzere kurduğu Cumhuriyeti, her türlü zararlı siyasi akıma ve zihniyete karşı koruma kararlılığı müşahede ediliyor.

E. Semih Yalçın, gençlik yıllarından beri aktif olarak saflarında yer aldığı Milliyetçi Hareketin, istiklâl Savaşı'nı yapan kuşağın açtığı yolda ilerlediğini anlatıyor. İstiklâl Savaşı'yla elde edilen zaferi gaye değil, araç olarak gören Yalçın, Türk Cumhuriyeti'ne bağımsız bir devlet olarak kalmak için de nihai hedefi gösteriyor: Çağdaş medeniyetin bir ortağı, parçası hâline gelmek..

E. Semih Yalçın yazılarında, bin bir fedakârlıkla sağlanan millî bağımsızlığın korunması için bu hedeften sapma olmaması gerektiği fikrini işliyor. Milliyetçi Hareketin, Türk milletinin asla vazgeçmeyeceği varlığını koruyacak ve Cumhuriyet ırmağını doğal mecrasında akıtacak yegâne siyasi güç olduğunu hatırlatıyor.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
105-0207

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
491
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç