Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Süreyya - Manevi Sofra Sohbetleri - Sultan Aysel ADA

32,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-436
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 20 cm
Sayfa Sayısı
304
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

MÜELLİFİN ÖNSÖZÜ

Peygamberlerini gecenin yıldızları misali, cahili karanlıkları aydınlatıcı ve insanlığa yol gösterici kılan Allah'a hamdolsun. Nübüvvet semasının en büyük, en münevver ve en göz alıcı yıldızı Efendimiz Hz. Muhammed'e, salat ve selam olsun. Allah'ın rahmeti, mağfireti, gülün bülbülleri, ateşin pervaneleri, gökteki en parlak yıldızın uyduları gibi maşukun etrafında divane dönen peygamber âşıklarının üzerine olsun.

O peygamber ki 1400 senede ne kadar ozan, ne kadar şair gelmiş ve dünyadaki kaç dilde çabalamışsa da hâlâ lisanların övgüde eksik kaldığı sevgilidir. O'nu anlatan en güzel şiir henüz okunamadı, en güzel sözler henüz söylenemedi. Hududunun ve acziyetinin farkında bir kul olarak, ben de becerebileceğimi sanmıyorum.

Her âşık, aşkı kendi yaşadığı hâl ile tanımlar. Çünkü aşkı anlatmak imkânsız olsa da âşığı anlatmak kolaydır. Aşk, asrısaadette şahsıyla ve günümüze kadar da örnekleriyle var olan Ebu Bekirler için Miraç hadisesinde görüldüğü gibi, aklın sınırlarında gezse de sadakattir. Aşk Bilaller için kızgın kayalar altında ezilen ak, kızıl yahut kara tenlerin hürriyet-i ebediyyeye duyduğu özlemdir. Hamzalar için cesaret, Ömerler için vahdaniyet, Aişeler için muhabbettir.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-436

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 20 cm
Sayfa Sayısı
304
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç